Trending beşiktaştürkiyetürkiye son dakikabeşiktaş haberbeşiktaş son dakikaistanbul haberistanbul son dakikatürkiye habersivassporsivasspor habersivasspor son dakikaafis

Defne Samyeli: Anne olmak benim tercihim değildi!

Zinde formuyla her zaman dikkat çeken, güzel sesiyle de sahnelerde görünen Deren (24) ve Derin (17) adlı iki kızı olan Defne Samyeli’den çarpıcı açıklamalar …

‘Sol Yanım’ dizisi ile gündemde olan Defne Samyeli, bu hafta ‘İpek Açar ile TRT Müzik ile İpek Yolu’ programına konuk oldu.

“DEPRESYON 1.5 AY SONRA BAŞLADI”

Salgının ilk günlerinde yaşanan karantina dönemi ile ilgili olarak ünlü sunucu ve şarkıcı, “Öncelikle ‘Sonunda kendime zaman ayırdığıma sevindim. Spor, müzik dersleri, şarkı dersleri’ derken, depresyon başladı ve 1.5 ay sonra motivasyonum sona erdi.

“4-5 ÇOCUĞUM VAR”

48 yaşındaki güzellik, “Genç bir anne olduğuma sevindim. Anne olmak benim seçimim değildi, ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 çocuk daha olacaktı. Bizim yaşımızda , kız arkadaşından alabileceğin her şeyi onlardan alıyorsun. Destek olarak sırtıma yaslanabiliyorum, arkadaşından alabildiğini onlardan en yakın şekilde alıyorsun ve zamanı geldiğinde de sana annelik veriyorlar. ” dedi.

TRT’nin kendisi için bambaşka bir önemi olduğunu belirten Samyeli, TRT Radyo Sınavlarına girdiği dönemi anlattı.

“ANNEM BENİM KALMAK İÇİN SINAVA GİRDİ”

“Konservatuara girmek istedim, annem desteklemedi. Sonra sınavlar açıldı, TRT Radyo sınavları. O kadar çok istedim ve ağladım ki benden kurtulmak için beni sınava getirdi çünkü çok istedim çok! 6-7 yaşlarımdaydım o yaşta dedim ki ‘günüm seninle, gecem seninle.’ Olmaz ‘dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir