Trending beşiktaştürkiyetürkiye son dakikabeşiktaş haberbeşiktaş son dakikaistanbul haberistanbul son dakikatürkiye habersivassporsivasspor habersivasspor son dakikaafis

Böyle bir vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti

Annesi yeni bebeğini doğurmak için hastanedeyken, 6 yaşındaki çocuğuyla birlikte evde bulunan bakıcı kan dondurucu bir vahşet işledi. Bakıcı, küçük çocuğun kafasını onunla kesti ve vücudunu mutfakta bıraktı.

Kan dondurucu olayın adresi Rusya bu sefer. Engels kentinde meydana gelen olayda, 47 yaşındaki Sergey Podgornov, 33 yaşındaki arkadaşı Mikhail Grushin’in çocuğuna bakmak için eve çağrıldı. Bu sırada Grushin ve eşi Elena doğum için hastaneye gitti.

ÜVEY, OĞLUNUN KÜÇÜK BEDENİYLE BULUŞTU

6 yaşındaki çocuğun başını kesen Sergey, bir mutfak bıçağıyla dışarı çıktı ve bir sigara yaktı. Doğumdan sonra eve gelen Mikhail Grushin mutfağa girdiğinde korkunç bir görüntüyle karşılaştı. 6 yaşındaki üvey oğlunun cesedi yerdeydi ve başı yoktu.

Sakin bir şekilde olay yerine gelen polise anlatan Sergey Podgornov, dışarı çıkıp bir sigara yaktığını, ardından içeri girip kendisine bir bardak içki doldurduğunu söyledi.

ANNE HENÜZ HABER YOK

Polis kaynakları, küçük çocuğun kafasının kesildiğini hatırlamadığını söyleyen Sergey Podgornov’un uyuşturucu etkisi altında olduğunu duyurdu. Küçük çocuğunun vahşice öldürüldüğünü bilmeyen annesi Elena, yeni doğan bebeğini hastanede büyütmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir