Trending beşiktaştürkiyetürkiye son dakikabeşiktaş haberbeşiktaş son dakikaistanbul haberistanbul son dakikatürkiye habersivassporsivasspor habersivasspor son dakikaafis

Cankoray’ın Yeni Albümü Yolda!

1999 yılında çıkardığı kaset albümünden sonra 2014 yılında ilk dijital albümü olan “Gitmeden Önce” ile çıkış yapan seslendirme sanatçısı Cankoray, 2022 yılında yeni bir albüm ile dinleyicilerinin karşısına çıkacak.

Cankoray

Kendine özgü tarzı ve dikkat çeken eğlenceyi seven kişiliğiyle Cankoray’ın başarılı olduğu tek sektör müzik sektörü değil.

2019 yılında Sir-Ayet ve Alamut Kalesi Cennet Fedaileri filmlerinde rol alan Cankoray, beyaz perdede de oldukça başarılı bir kariyere sahip.

Yeni albümünün Şubat 2022’de tüm dijital platformlarda yayınlanması beklenen Cankoray, şimdiden müzikseverleri coşkulu bir bekleyişe sürüklemiş gibi görünüyor.

Cankoray Kimdir?

1972 yılında Merzifon’da doğdu. Müzik kariyerine küçük yaşta başladı. Bir zanaatkarın oğludur. Babası, doğduğu şehrin önemli iş adamlarından biri olduğu için, her zaman İstanbul’un sahip olduğu hayatı yaşadı. Askerliğini Diyarbakır’da tamamladı. Daha sonra ağabeyi ile birlikte sarraflık mesleğine yönelmiş ve halen aynı meslekte aktif olarak ticari hayatını sürdürmektedir.

Müzik dünyasını çok iyi bilir, inandığı eserleri ve müziği yapabilir ve bu konuda özgür bir tarzı vardır. Merzifon ve çevresinde canlı rock konserleri vererek önemli bir yer edinmiş, müzikseverlere ve dönemin müziğine gönül vermiş gençlerine rol model olmuştur.

1999 yılında ilk albümü Endless Road sadece kaset formatında, ikinci albümü Before Leaving ise 2015 yılında izleyiciyle buluşmuştur. Mütevazı, sevecen ve insancıl karakteriyle herkesin sevdiği bir isimdir. Halen müzik hayatına devam etmekte, beğendiği şarkıları söylemekte, doğduğu ve bıktığı her yerde yakışıklı bir adam olarak anılmaktadır.

ES Gold & Cankoray

Temelleri 1980 yılında babası Cemalettin Erhan tarafından atılan sarrafiye sektöründe faaliyet gösteren ES Gold’u da 2000 yılından bu yana resmi olarak Cankoray (Can Koray Erhan) ve kardeşi Aykut Erhan başarılı olarak yönetmektedirler.

Esgold & Cankoray

35 yıldan uzun süredir müşterileriyle alyans, pırlanta ve altın ürünleriyle, özel kolleksiyonlarıyla kuyumculuk sektöründe de isimlerinden söz ettirmekteler.

Cankoray’ın Sosyal Medya Hesapları

Resmi Web Sitesi: https://www.cankorayonline.com/

Instagram: https://www.instagram.com/cankorayonline/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCR_pilA4XqROeCn0Ymd8HCw

Youtube Music: https://music.youtube.com/channel/UCvlNjEvqzOt1HWwI6l_Z5Dg

Spotify: https://open.spotify.com/artist/27pQOLRoswigSgBAXHOrnk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir