Trending beşiktaştürkiyetürkiye son dakikabeşiktaş haberbeşiktaş son dakikaistanbul haberistanbul son dakikatürkiye habersivassporsivasspor habersivasspor son dakikaafis

İşte Alman Disiplini: Alman Demiryolu Şirketi Deutsche Bahn’ın Milyar Dolarlık Hiti Açıklandı

Almanya’nın demiryolu şirketi Deutsche Bahn, kar iddialarıyla gün yüzüne çıktı.

İki Deutsche Bahn çalışanı, devlet demiryolu şirketindeki üst düzey yetkililerin, Avrupa’nın en büyük altyapı projelerinden birinde kurumsal fonların dolandırıcılığına ve zimmete geçirilmesine karıştığını iddia etti.

ÖRNEK İSTENEN ÇALIŞANLAR GÖREVDEN ÇEKİLDİ
2016 yılında Stuttgart’ta hayata geçirmek için çalıştıkları bir projede üst düzey Deutsche Bahn yöneticilerinin büyük bir başarıya imza attıkları ortaya çıktı. Zirveyi fark eden çalışanlar, durumu üst yönetime bildirdikten sonra işten atıldı.
Almanya’nın demiryolu şirketi Deutsche Bahn, kar iddialarıyla gün yüzüne çıktı. İki Deutsche Bahn çalışanı, devlet demiryolu şirketindeki üst düzey yetkililerin, Avrupa’nın en büyük altyapı projelerinden birinde kurumsal fonların dolandırıcılığına ve zimmete geçirilmesine karıştığını iddia etti. ÖRNEK İSTENEN ÇALIŞANLAR GÖREVDEN ÇEKİLDİ
2016 yılında Stuttgart’ta hayata geçirmek için çalıştıkları bir projede üst düzey Deutsche Bahn yöneticilerinin büyük bir başarıya imza attıkları ortaya çıktı. Öne çıkanları fark eden çalışanlar, durumu üst yönetime bildirdikten sonra işten atıldı.